Prezantuesja feston datëlindjen: Kjo është dhurata më e çmuar që kam marrë ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 03-07-2017 Prezantuesja feston datëlindjen: Kjo është dhurata më e çmuar që kam marrë ndonjëherë

Sonila Meço është një nga prezantuest më të njohura të ekranit shqiptar dhe sot ajo ka festuar ditën e saj të lindjes.

Këtë ditë të rëndësishme, Sonila e ka ndarë edhe me ndjekësit në profilin e saj në “Instagram”, ku zbuloi edhe dhuratën që mori nga e bija, e cila ishte një send i vogël i improvizuar për ditën e saj të lindjes.

Bashkëngjitur fotos, Sonila shkruan: “Dhurata më e bukur e jetës sime. Ditëlindjet si mam më kthejnë sërish fëmijë”.

 

sonila_meco.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020639181137085
array(1) { ["section"]=> string(90) "prezantuesja-feston-datelindjen-kjo-eshte-dhurata-me-e-cmuar-qe-kam-marre-ndonjehere-84855" }