Princi i Dubait, darkë bujare me Riselda Sejdinë dhe familjen e saj (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:06 02-04-2016 Princi i Dubait, darkë bujare me Riselda Sejdinë dhe familjen e saj (FOTOT)

Princi i Dubait, darkë bujare me Riselda Sejdinë dhe familjen e saj. Është vetë balerina që ka shpërndarë foton me të, bashkëshortin dhe djalin e tyre. Një darkë me bollëk, siç do ta thoshim në shqip, po të shohësh ushqimin mbi tavolinë dhe numrin e njerëzve të ftuar.

Pas mbrëmjes, çifti Ajdin dhe Riselda janë ulur për minuta në kolltuqet e princit për të folur me të.

“Familja Sejdija sot në mbrëmje,të ftuarit special në pallatin mbretëror nga princi i Dubait, Saeed Bin Maktoum Bin Rashid Al Maktoum. Një mbrëmje magjike që do mbetet gjatë në memorjen tonë!”, shkruan Riselda Sejdija.

{gallery}risi{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026087045669556
array(1) { ["section"]=> string(78) "princi-i-dubait-darke-bujare-me-riselda-sejdine-dhe-familjen-e-saj-fotot-36654" }