Princi Leka, "zemër" për Elian e Yllkën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 28-01-2015 Princi Leka,

“Vajza më e bukur në botë, mamaja ime e dashur, ikona shqiptare, aktorja mbretëreshë e teatrit dhe e filmit”. Kështu shkruan Elia Zaharia për të ëmën, aktoren Yllka Mujo.

Ajo ka shpërndarë për ndjekësit e saj, një foto të hershme të së ëmës (asokohe fëmijë).

Sigurisht, këtyre fjalëve të ndjera nuk ka mundur mos t’i bashkohej edhe Princi Leka. Ai ka vendosur figurën e zemrës në “instagram” për të shprehur pëlqimin e tij.

Çifti më herët ka njoftuar edhe për dasmën e tyre që pritet të vijë nga shtatori i këtij viti.

Për të madhen Yllka Mujo nuk kemi ç’themi. Elia, na i mori të gjitha fjalët.

 

A.M

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023705005645752
array(1) { ["section"]=> string(41) "princi-leka-zemer-per-elian-e-yllken-1760" }