Princi William në dietë, e detyron bashkëshortja (Ndryshimi drastik në foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:41 01-09-2016 Princi William në dietë, e detyron bashkëshortja (Ndryshimi drastik në foto)

Para pak kohësh princi William është shprehur se gatimet e së shoqes janë shkaku pse ai është aq i dobët. Dhe, sot e vërtetoi këtë.

Princi William dhe bashkëshortja e tij Kate janë në një udhëtim 2-ditor në Cornwall, por ai duket tmerrësisht i dobët gjatë takimit me vendasit.

Në qershor të këtij viti, gjatë një mbrëmje bamirësie,  Princi William u shpreh se Kate është ajo që e mban atë në formë.

Scfgh56ffffh6h6h6j6hot_1.jpg

Dukesha e Kembrixhit u shpreh se kjo mbrëmje ishte një shmangie e të shoqit nga gatimet e saj duke shtuar: “William duhet të durojë gatimet e mia pjesën më të madhe të kohës”.

Por, William e ndërpret duke thënë me shaka: “Ajo është arsyeja pse unë jam kaq i dobët.”

Rachel Holmes, themeluesja e klubit “Kickstart Fat Loss” beson se cifti mbretëror ka hequr dorë nga ushqimet me sheqerna dhe tanimë përdorin vetëm karbohidrate dhe perime.

Ajo thotë për Mail Online: “William duket fantastik. Vetëm shikoni fotot, ai padyshim është më i dobët në krahasim me disa vite më parë.”

Sipas revistës “OK!” dukesha ka frikë se William mund të shtojë sërish në peshë, prandaj e ka detyruar atë t’i nënshtrohet një diete.

Screddddggshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14129185676575
array(1) { ["section"]=> string(79) "princi-william-ne-diete-e-detyron-bashkeshortja-ndryshimi-drastik-ne-foto-51592" }