Prindërit e Ermalit jashtë të zakonshmes, i japin një mësim të mirë djalit të humoristit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 02-07-2016 Prindërit e Ermalit jashtë të zakonshmes, i japin një mësim të mirë djalit të humoristit

Prindërit e Ermalit janë një shembull tipik gjyshërish të dashur. Ata kujdesen për nipin dhe mbesën e tyre, i edukojnë dhe i'u falin shumë dashuri. Ermali thotë që disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë, siç janë kujdesur më herët prindërit e tij për të dhe të vëllain, të njëjtën gjë po bëjnë me nipin dhe mbesën. 

“Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë. Mami dhe babi im që mësojnë djalin tim të ushqejë dhe të dojë vajzën e vllait tim. Njësoj siç bënin me mua dhe vllain tim para 30 vjetësh”-thotë ai në facebook.

prindwrit_1234.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02412486076355
array(1) { ["section"]=> string(93) "prinderit-e-ermalit-jashte-te-zakonshmes-i-japin-nje-mesim-te-mire-djalit-te-humoristit-45278" }