Prindërit e këngëtares me famë botërore ‘pushtojnë’ rrjetet sociale, komentuesit i ‘bombardojnë’ me komente duke nxjerr në pah rininë e tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:49 20-08-2016 Prindërit e këngëtares me famë botërore ‘pushtojnë’ rrjetet sociale, komentuesit i ‘bombardojnë’ me komente duke nxjerr në pah rininë e tyre

Vajza e tyre është një yll botëror e cila po shijon sukseset e saj, por të njëjtën gjë po bëjnë edhe prindërit e saj.

Bëhet fjalë për prindërit e këngëtares Rita Ora, Vera dhe Besnik Sahatçiu, të cilët tani jënë të famshëm gjithashtu. Ata kanë mbi 27.000 ndjekës në instagram dhe vazhdimisht postojnë foto në llogaritë e tyre.

Në një nga fotot e fundit të publikuara nga babai i Rita Orës fansat kanë komentuar pafund duke nxjerrë në pah rinënë e tyre, jo vetëm atë fizike por edhe në mënyrën e jëtësës së tyre.

prinderit1.jpgprinderit3.jpgprinderit2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027496099472046
array(1) { ["section"]=> string(141) "prinderit-e-kengetares-me-fame-boterore-pushtojne-rrjetet-sociale-komentuesit-i-bombardojne-me-komente-duke-nxjerr-ne-pah-rinine-e-tyre-50357" }