Pritet në mes jeta e tre të rinjve shqiptarë në Mynih

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:48 24-07-2016 Pritet në mes jeta e tre të rinjve shqiptarë në Mynih

Armela Segashi, Dijamant Zabërgja dhe Sabina Sulaj janë tre të rinjtë shqiptarë, jeta e të cilëve u pre në mes gjatë sulmit në Mynih të Gjermanisë. Tre të rinjtë shqiptarë janë mes 9 viktimave të sulmit të 22 korrikut, ngjarje që ka tronditur jo vetëm Gjermaninë, por të gjithë Europën.

Në Kosovë sot është shpallur ditë zie, ndërsa mesazhe ngushëllimi për familjarët ka pasur nga krerët më të lartë të Shqipërisë dhe Kosovës dhe shumë artistë, futbollistë etj. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si argëtohet Rama pak orë pas miratimit të reformës në drejtësi (Video)
Aksident tragjik në Gjirokastër, humb jetën fëmija 2 vjeç dhe një police, 8 të tjerë të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.020534038543701
array(1) { ["section"]=> string(59) "pritet-ne-mes-jeta-e-tre-te-rinjve-shqiptare-ne-mynih-47553" }