Pritet të jetë titullar sonte, klubi italian i bën “dhuratë” lojtarit të KOMBËTARES

Publikuar tek: sport, më 17:15 10-09-2018 Pritet të jetë titullar sonte, klubi italian i bën “dhuratë” lojtarit të KOMBËTARES Berat Gjimshiti në ndeshjen ndaj Spanjës

Berat Gjimshiti pas një periudhe të gjatë ku u huazua te Avellino dhe Benevento, po kthehet në titullar të padiskutueshëm te Atalanta.

Që nga fillimi i këtij sezoni në kampionatin italian, Gjimshiti nuk ka munguar në asnjë takim duke u kthyer në futbollistin kyç të skuadrës nga Bergamo. Por ditët e fundit mësohet se tekniku Gasperini nuk dëshiron të humbasë shërbimet e futbollistit të Kombëtares së Shqipërisë dhe i ka kërkuar klubit të zgjasë kontratën me futbollistin shqiptar.

Nëse drejtuesit vazhdojnë t’i japin besim, Gjimshiti mund të mos mendohet dy herë për të rinovuar me Atalantën.

Në këtë merkato verore, në adresë të tij pati shumë oferta, por në momentet e fundit Gjimshiti mori telefonatën që ktheu çdo gjë pas. Sot ai pret të japë maksimumin në supersfidën me Skocinë.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futbollisti i famshëm parashikon Skoci-Shqipëri: Do jetë e fortë por...
Shqiptarët ‘e djegin’ në Skoci, festojnë me tupan e fustanella (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.016551971435547
array(1) { ["section"]=> string(87) "pritet-te-jete-titullar-sonte-klubi-italian-i-ben-dhurate-lojtarit-te-kombetares-133848" }