Probleme me koncertin e Alban Skënderajt, këngëtari jep njoftimin e rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:43 13-01-2018 Probleme me koncertin e Alban Skënderajt, këngëtari jep njoftimin e rëndësishëm

Para pak javësh Alban Skënderaj bëri të ditur se më 9 shkurt do të mbajë koncertin e tij “Hapësira e një ëndrre”.

Mirëpo para pak orësh këngëtari ka njoftuar se për shkak të përplasjeve me oraret në Pallatin e Kongreseve koncerti do të shtyhet më 2 mars.

Njoftimi i Albanit:

Të dashur miq,
Ju njoftoj se për shkak të një perplasje datash me kalendarin e Pallatin te Kongreseve dhe atë të Orkestrës së RTSH-së Koncerti recital “Hapesira e një Ëndrre“ (në bashkepumin me Orkestrën Simfonike) do te mbahet më datën 2 MARS!

Biletat do të dalin në shitje gjatë muajit Janar. Në ditët në vazhdim do t‘ju njoftojmë për datën ekzakte të daljes së biletave. Këtë herë blerja e tyre do të jetë shumë më e thjeshtë dhe praktike. Lajmi i mirë është që do jenë të gjendshme jo vetëm në Tiranë por në të gjitha qytetet shqiptare pasi do të mund të blihen online dhe fizikisht. 
Shume informacione rreth ketij eventi qe do jete me shume se një koncert do te vijne në ditët e javet ne vazhdim. 
Jam entuziast dhe besimplotë se do i dhuroj publikut tim shfaqen dhe performancën më artistike dhe profesionale të të gjithë karrieres time këto 15 vjet. 
Le ti mbajmë endrrat ndezur dhe zemrat hapur.

albannnn.PNG

 

auto_albanskenderaj1449778164.jpg

 

alban-skenderaj3.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja e njohur shqiptare foto me biceps nga palestra: Tashmë jam e fiksuar, ju e dini...
Ledina Çelo më seksi se kurrë, këto FOTO do t’ju lënë me gojë hapur »
Article Logic
Execution time: 0.15091991424561
array(1) { ["section"]=> string(85) "probleme-me-koncertin-e-alban-skenderajt-kengetari-jep-njoftimin-e-rendesishem-106453" }