Prodhime deti dhe darkë me 200 të ftuar, DETAJET nga darka e qeverisë në Labinot

Publikuar tek: politike, më 09:38 14-03-2018 Prodhime deti dhe darkë me 200 të ftuar, DETAJET nga darka e qeverisë në Labinot Foto nga darka e qeverisë në Labinot

Dita e parë e qeverisë në Elbasan përfundoi në të njëjtin restorant ku u qëndrua për drekë.

Ishte restorant “Rozafa” në Labinot, vendi ku Rama u përball me atë që I kishte servirur Gjergj Luca me qeverinë dhe peshqit.

Në darkë, mbi 200 të ftuar në fabrikën më të re dhe më të madhe të krijuar për përpunimin e peshkut në Labinot, ku një ndër kapanonet, Luca e ka modifikuar për restorant, raporton newsbomb.al. Ministrat nuk kanë qendruar bashkë.

Dy e dy, janë shpërndarë nëpër tavolina me drejtorë të rëndësishëm. Kryeministri ka preferuar të qëndrojë në tavolinë me kryetarët e Bashkive, të Elbasanit dhe zonës përreth, duke pasur edhe deputetin e të deleguarin e zonës Taulant Balla dhe zv.kryeministren Senada Mesi.

Për Gjergj Lucën, pronarin e këtij resorti, kjo është hera e parë që hap restorantin brenda kompleksit dhe ka ditur ta bëjë këtë me shpurën e madhe të qeverisë, raporton newsbomb.al.

29178489_10157070335698765_218223517328474112_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balla në Elbasan: Ja shuma marramendëse e investuar në infrastrukturë
Zhvillim interesant! Rama PËRPLASET me Bashën në ELBASAN »
Article Logic
Execution time: 0.02384090423584
array(1) { ["section"]=> string(86) "prodhime-deti-dhe-darke-me-200-te-ftuar-detajet-nga-darka-e-qeverise-ne-labinot-113199" }