Projekti i jetës së Flori Mumajesit "Kuq e zi je ti" (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:56 18-03-2015

Flori Mumajesi do të vijë me një projekt të cilin  ai e cilëson si një projekt të madh.  Ky projekt do t’i prezantohet publikut ditën e nesërme, 19 mars 2015.

Bëhet fjalë për një këngë patriotike që mesa duket është shumë i rëndësishëm në karrierën e një prej artistëve më të rëndësishëm të tregut muzikor.

“Një projekt i madh , nga më të rëndësishmit të jetës time. Dhe një ditë, kuq e zi je ti”, shkruan këngëtari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jaime King shtatëzënë, pozon me të brendshme: Kjo jam unë
Ja si ka ndryshuar vajza e Eminem (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.035382032394409
array(1) { ["section"]=> string(55) "projekti-i-jetes-se-flori-mumajesit-kuq-e-zi-je-ti-6266" }