“Prokurori kërkon strehim jashtë Shqipërisë, Bashën e kërcënojnë bandat, Ramën e shajnë nga mamaja...”, këtë herë politikani e ka me popullin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:27 28-09-2016 “Prokurori kërkon strehim jashtë Shqipërisë, Bashën e kërcënojnë bandat, Ramën e shajnë nga mamaja...”, këtë herë politikani e ka me popullin

Këtë herë kreu i Aleancës KuqeZi e ka me popullin e tij.

Kreshnik Spahiu bën një rezyme të situatës politike në vend ndërsa konstaton me tone ironie se ky është një popill trim e liridashës.

“Prokurori Pëgjithshëm kërkon strehim familjarisht jashtë Shqipërisë, liderin e opozitës e kërcënojnë bandat, ministrit të brendshëm i vunë bombë te farmacia babit, kryeministrin e shajnē nga mamaja, Taulantin nga motra....
Popull trim dhe liridashës me pak fjalë ”, shkruan Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072548389434814
array(1) { ["section"]=> string(139) "prokurori-kerkon-strehim-jashte-shqiperise-bashen-e-kercenojne-bandat-ramen-e-shajne-nga-mamaja-kete-here-politikani-e-ka-me-popullin-54356" }