Pronarja e agjencisë Sava Bardhi ka shëtitur botën, por një prej udhëtimeve të Fevziut e ka zili. Zbuloni për ç’vend bëhet fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:02 27-07-2016 Pronarja e agjencisë Sava Bardhi ka shëtitur botën, por një prej udhëtimeve të Fevziut e ka zili. Zbuloni për ç’vend bëhet fjalë

Sava Bardhi është një personazh i njohur në tregun e udhëtimeve turistike. Ajo zotëron një agjenci turistike të suksesshme në Tiranë dhe duhet thënë që ka shëtitur botën.

Por një prej udhëtimeve të moderatorit Blendi Fevziu i ka shtënë me të vërtetë zilinë.

Bëhet fjalë për një udhëtim të Fevziut në Shiraz të Iranit, ku moderator shfaqet në një nga kopshtet e bukur plot lule dhe ngjyra.

fevziusava.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021507978439331
array(1) { ["section"]=> string(132) "pronarja-e-agjencise-sava-bardhi-ka-shetitur-boten-por-nje-prej-udhetimeve-te-fevziut-e-ka-zili-zbuloni-per-c-vend-behet-fjale-47864" }