PRONËSIA E TOP CHANNEL/ Takoi Ben Blushin, jep dorëheqjen gjyqtari pas publikimit të pamjeve

Publikuar tek: aktualitet, më 13:56 09-06-2018 PRONËSIA E TOP CHANNEL/ Takoi Ben Blushin, jep dorëheqjen gjyqtari pas publikimit të pamjeve

Anëtari i Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani, jep dorëheqjen nga shqyrtimi i çështjes së pronësisë së “Top Channel”.

Vendimi sipas Bold News vjen pas publikimit në media të një videoje ku gjyqtari shfaqej duke takuar drejtorin e TCH Ben Blushi.

Dvorani dhe Blushi ndenjën për më shumë se një orë në kafe te Plaza dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit duke aluduar edhe mbi ndërhyrjen e procesit për çështjen e pronësisë së Top Channel mes Vjollca Hoxhës e fëmijët e saj të cilët po luftojnë kundër Aurel Baci, Albert Sino, aksionerë.

 

 

LEXO EDHE: GJYQI PËR PRONËSINË E TOP CHANNEL, BEN BLUSHI KAPET “MAT” ME GJYKATËSIN TE PLAZA (PAMJET)

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si do të jetë moti sot pasdite dhe NESËR, ja ç’thotë Instituti i Gjeoshkencave
NJOFTIM I RËNDËSISHËM/ Të hënën nis ndërhyrja në aksin Tiranë-Durrës (JA SI DO BËHET LËVIZJA e makinave) »
Article Logic
Execution time: 0.0052108764648438
array(1) { ["section"]=> string(97) "pronesia-e-top-channel-takoi-ben-blushin-jep-doreheqjen-gjyqtari-pas-publikimit-te-pamjeve-123794" }