"Prostitucioni më i madh është kur një femër merr për burrë një mashkull sepse ai thjesht ka para”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:19 09-02-2017

Gazetarja e njohur Anduena Llabani duke folur në Opinion për faktin që dikur vinin vajza nga jashtë e prostituonin në Shqipëri e ndërsa tanimë këto vajza që ushtrojnë aktivitetin janë vendase, është shprehur se një pjesë e tyre, shkojnë me dikë thjesht sepse duan të vishen firmato.

“Unë s’kam para për të paguar shtëpinë, s’kam para për të jetuar. Dhe arrijnë deri në këtë pikë. Por problemi nuk është ky, problemi është se ne e kemi në fakultete këtë gjë. Këto vajza e bëjnë  se thjesht duan të vishen me firmato. Prostitucioni më i madh është kur një femër merr për burrë një mashkull sepse ai thjesht ka para”, është shprehur Llabani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Politikani fotografon deputetët me makinat e luksit parkuar keq: Ja sa mirë i zbatojnë rregullat (FOTOT)
Zbulohet poezia që Dritëro Agolli ka bërë për Jozefina Topallin: Për ty Fatos Nano... »
Article Logic
Execution time: 0.0041201114654541
array(1) { ["section"]=> string(102) "prostitucioni-me-i-madh-eshte-kur-nje-femer-merr-per-burre-nje-mashkull-sepse-ai-thjesht-ka-para-68169" }