Protesta e opozitës, kjo FOTO po bën namin në rrjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:38 27-01-2018 Protesta e opozitës, kjo FOTO po bën namin në rrjet

Partitë opozitare protestojnë sot në orën 12:00. Një protestë e paralamëruar shumë herët kjo në fakt. Ndërkohë mbështetësit e opozitës janë nisur me autobusë dhe mjete private nga rrethet drejt Tiranës.

Sakaq, prej disa ditësh një foto po bën xhiron në rrjetet sociale lidhur me protestën.

Fotoja i përket protestave të vitit 1990-1991, kur mijëra qytetarë të Tiranës u ngritën bashkë me studentët, kundër diktaturës komuniste. 

auto_foto1517041207.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031795978546143
array(1) { ["section"]=> string(57) "protesta-e-opozites-kjo-foto-po-ben-namin-ne-rrjet-108100" }