Protesta e opozitës parë nga lart, ja sa njerëz u mblodhën (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:38 08-12-2015 Protesta e opozitës parë nga lart, ja sa njerëz u mblodhën (Foto)

Një nga debatet më të shpeshta pas protestave, kryesisht atyre politike është numri i personave që ishin prezent.

Vetë përkrahësit e opozitës kanë tendencën ta zmadhojnë, ndërsa janë të majtët nga ana tjetër që shprehin të kundërtën. Po në protestën e sotme sa persona ishin prezent? 10 mijë? 30 mijë? 50 mijë apo mbi 100 mijë.

Këto janë disa foto të realizuara nga fotografi Alket Islami. Gjyjkoni vetë:

r1.jpg

r2.jpg

 

r3.jpg

r5.jpg

r6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Taulant Balla me teori konspirative për Lulzim Bashën: Mos bën pjesë në ndonjë sekt?
Pak orë pas protestës, Edi dhe Linda Rama, krah për krah mes bulevardit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.016938924789429
array(1) { ["section"]=> string(68) "protesta-e-opozites-pare-nga-lart-ja-sa-njerez-u-mblodhen-foto-27274" }