Protesta e opozitës, Rama thumbon Kryemadhin me këtë koment (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:05 27-01-2018 Protesta e opozitës, Rama thumbon Kryemadhin me këtë koment (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ende nuk ka dhënë asnjë reagim të tijin lidhur me protestën e opozitës. Ndërsa ditën e sotme ai e nisi mjaft i qetë duke publikuar në artikull që një media irlandeze ka bërë për potencialet e turizmit në Shqipëri.

Sakaq, edhe pse nuk ka reaguar zyrtarisht për protestën një koment i një qytetari e ka bërë të flasë kryeministrin. Ndërsa qytetari i ka renditur disa arsye se pse duhet të protestojë sipas tij, Rama i jep atij të tjera sygjerime.

“Mbi të gjitha protesto që të mos shkoj deri në fund Reforma në Drejtësi, të mos bëhet Vettingu, të mos hapen negociatat për anëtarësim në BE dhe të mos mbyllet dyqani i çizmeve të majta që përdoren edhe për këmbën e djathtë”, ishte ky koment i Ramës teksa zgjedh të thumbojë edhe Kryemadhin. 

rammmmmmm.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034648180007935
array(1) { ["section"]=> string(70) "protesta-e-opozites-rama-thumbon-kryemadhin-me-kete-koment-foto-108137" }