Protesta e PD, revoltohet Renato Mekolli: T'ju vijë turp

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:46 13-03-2015 Protesta e PD, revoltohet Renato Mekolli: T'ju vijë turp Renato Mekolli

Shefi i kuzhinës në “MasterChef” Renato Mekolli, ka reaguar ashpër ndaj protestës së djeshme të opozitës, dhe ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit e tij në rrjetet sociale mënyrën se si ai e pa protestën e djeshme dhe gjithçfarë mendon për politikën e politikanët.

“E kishit Shtetin në dorë o politikanë të poshtër,çfarë m...bëtë për këtë popull kaq vite?!.

Del studejtja në tribunë dhe thote, mbarova shkollën dhe jam pa punë, tek ajo tribuna e PD-së që ke hipur tani kaq vite çfarë bëri për rininë, për ëndrrat e shqiptarëve për të rinjtë e këtij vendi?!
Po si s’keni turp mo, më çfarë faqe dilni ju o politikanë që nuk keni bërë asnjë gjë për rininë dhe shqiptarët?
Të gjithe jeni njesoj, por mendon dhe për njerezit shteti, keni pasuruar familjet dhe brezat për vite të tëra. Turp për ju të gjithë”, shkruan shefi i kuzhinës Renato Mekolli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027929067611694
array(1) { ["section"]=> string(59) "protesta-e-pd-revoltohet-renato-mekolli-t-ju-vije-turp-5788" }