Protesta në Rrugën e Kombit, Berisha: Thikë në palcë. Shkundje dhe për opozitën

Publikuar tek: barometri, më 08:11 03-04-2018 Protesta në Rrugën e Kombit, Berisha: Thikë në palcë. Shkundje dhe për opozitën Sali Berisha

Protesta e dy ditëve më parë në rrugën e Kombit ishte edhe një shkundje për opozitën. Kështu deklaroi ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në studion e "Debati në Channel One".

“Vetëm dy ditë prapa ndodhi që të merrte përgjigjen më të meriturar. Edhe një shkundje e fuqishme për strukurat e opozitës, të cilat nuk mund të qëndronin sic kanë qëndruar por duhet të merrnin vendimet më të rëndësishme në interesin më jetik të këtij kombi.

Kishte thikën në palcë dhe po të garantoj se thika në palcë është në qindra familje shqiptare. Mosbindja civile ështe e vonuar, por apeli që lëshoi Hasi, Kukësi, Tropoja erdhi në kohë dhe nuk mund të ndalet më.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019200086593628
array(1) { ["section"]=> string(83) "protesta-ne-rrugen-e-kombit-berisha-thike-ne-palce-shkundje-dhe-per-opoziten-115476" }