Protesta para parlamentit, ‘O pasha ç’ u bë me mallin tim?’

Publikuar tek: aktualitet, më 10:09 17-05-2018 Protesta para parlamentit, ‘O pasha ç’ u bë me mallin tim?’ Foto nga protesta e te rinjve

Vazhdojë protestat kundër ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Një grup të rinjsh kanë protestuar para parlamentit sot rreth 30 minuta me një parullë në duar ku shkruhej: “O pasha ç’ u bë me mallin tim?”

Kujtojmë që dje, qindra qytetarë kanë protestuar duke kërkuar dorëheqjen e Xhafajt si ministër, duke i kujtuar edhe batutat e audio-përgjimit.

 protesta2.jpg

protesta1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Teatër, muzikë dhe kurse vallëzimi falas për publikun, vjen në Tiranë edicioni i dytë i Festivalit të Resë
Akuzohej për vjedhje, VDES në komisariat 27-vjeçari, familjarët AKUZA policisë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.02068305015564
array(1) { ["section"]=> string(61) "protesta-para-parlamentit-o-pasha-c-u-be-me-mallin-tim-121084" }