Protestë në Kukës, Basha mbledh urgjent aleatët

Publikuar tek: barometri, më 08:34 01-04-2018 Protestë në Kukës, Basha mbledh urgjent aleatët

 Foto ilustruese

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të zhvillojë një takim në orën 20:00 të mbrëmjes së sotme me aleatët opozitarë.

Mbledhja do të jetë në kuadër të protestës së mbajtur në Rrugën e Kombit ditën e sotme, dhe të pranishëm do të jenë: Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu, Vangjel Dule, Petrit Vasili, Nard Ndoka, Dashamir Shehu etj.

Pas mbledhjes pritet që Basha të dalë në një deklaratë për mediat ku do të flasë për strategjinë opozitare të vendosur në lidhje me kundërshtimet për taksën në Rrugën e Kombit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031476020812988
array(1) { ["section"]=> string(53) "proteste-ne-kukes-basha-mbledh-urgjent-aleatet-115255" }