Protestë si kjo s’keni parë asnjëherë, “Rama ik” në club-in e Tiranës. Zbuloni autorët e dyfishtë (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 10:08 18-12-2015 Protestë si kjo s’keni parë asnjëherë, “Rama ik” në club-in e Tiranës. Zbuloni autorët e dyfishtë (FOTOT)

Themi "autorët e dyfishtë" pasi janë të njëtët autorë të cilët organizuan protestën para Parlamentit ditën e djeshme.

Pasi mbaruan së protestuari në shesh, protestën e tyre këta të rinj të PD-së e zhvendosën në një nga club-et e Tiranës nën shoqërinë e pijeve dhe muzikës. “Rama ik” lexohet mes dritave shumëngjyrshe të club-it.

Ç’formë moderne proteste!

pd3.jpg

pd2.jpg

pd.jpg

 

pd1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrengu i Ballës funksionon, “letra e Ristanit për doktorin” si trakt te kryesia e Kuvendit
Komisioneri Hahn përshëndet "Dekriminalizimin": E enjtja datë e rëndësishme për Parlamentin e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.0191490650177
array(1) { ["section"]=> string(105) "proteste-si-kjo-s-keni-pare-asnjehere-rama-ik-ne-club-in-e-tiranes-zbuloni-autoret-e-dyfishte-fotot-28063" }