Protestuesit gjuajnë me miell godinën e Ramës, ironizon me shpejtësi zëdhënësja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 01-03-2017 Protestuesit gjuajnë me miell godinën e Ramës, ironizon me shpejtësi zëdhënësja

Vetëm pak sekonda pas fjalës së liderit të opozitës Lulzim Basha, protestuesit menjëherë kanë hedhur miell në drejtim të Kryeministrisë. 

Mielli sipas protestuesve simbolizon drogën, për të cilën Basha akuzoi drejtpërdrejt ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri në fjalimin e mbajtur para protestuesve.

Sakaq, menjëherë reagon një prej zëdhënëseve të qeverisë, Armela Krasniqi. “Dhe mielli shkoi në drejtim të çadrës. Shenjë kjo...”, shkruan Krasniqi që me ç’duket e ka marrë me shumë sportivitet këtë moment tensioni.

dh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026931047439575
array(1) { ["section"]=> string(84) "protestuesit-gjuajne-me-miell-godinen-e-rames-ironizon-me-shpejtesi-zedhenesja-70357" }