Provokacja? Ja ku e festoi 103 vjetorin e Pavarësisë deputetja Esmeralda Shkjau

Publikuar tek: politike, më 14:58 30-11-2015 Provokacja? Ja ku e festoi 103 vjetorin e Pavarësisë deputetja Esmeralda Shkjau

Deputetja bukuroshe dhe plot sharm, Esmeralda Shkjau e Partisë Socialiste, e ka festuar 103 vjetorin e Paravësisë së Shqipërisë...në zemër të Serbisë, Beograd.

Duket se festa e Pavarësisë deputeten Shkjau e ka zënë gjatë vizitës së punës në Beograd së bashku me përfaqësuesit e Akademisë Rajonale për Drejtësi. Por edhe pse në Serbi, Shkjau e ka uruar Pavarësinë duke formuar shqiponjën me duar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Po ia bëre Tiranës, ta bën mbrapsht. Kushdo që urinon do i kthehet mbrapsht (VIDEO)
Mali i Zi -Shqipëri, 1.72 miliard dollarë për autostradën Adriatiko-Joniane »
Article Logic
Execution time: 0.023017168045044
array(1) { ["section"]=> string(84) "provokacja-ja-ku-e-festoi-103-vjetorin-e-pavaresise-deputetja-esmeralda-shkjau-26609" }