Provokimi i Dafina Zeqirit, fansat nuk mbahen (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:17 20-11-2015 Provokimi i Dafina Zeqirit, fansat nuk mbahen (Foto)

Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri ka publikuar disa foto në instagram mjaft provokuese. Pa reçipeta dhe vetëm me mbathje, Dafina ka ngjallur shumë reagime te fansat, të cilët e janë të papërmbajtshëm me komentet e tyre.

Me siguri ky ka qenë edhe qëllimi Dafinës, të ngjallte sa më shumë reagim me këto foto, dhe ia ka dalë.  

dafi.png

dafiii.png

dafiiii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027109146118164
array(1) { ["section"]=> string(55) "provokimi-i-dafina-zeqirit-fansat-nuk-mbahen-foto-25846" }