Provokimi i Xhensilës së Big Brother, është në pritje të një fëmije?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:32 01-09-2016 Provokimi i Xhensilës së Big Brother, është në pritje të një fëmije?

Xhensila Pere, ish-banorja e shtëpisë së Big Brother ka provokuar miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto ku pyet nëse “është vajzë apo djalë?”, çka ka shtuar dyshimet për një shtatëzani të mundshme.

Vetë Xhensila nuk ka bërë asnjë koment më shumë, por miqtë bëjnë humor me këtë postim, çka tregon se ky mund të jetë vetëm një provokim i saj.

Gjithsesi, pritet që Xhensila të reagojë sërish dhe të sqaroj për çfarë bëhet fjalë. 

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017596006393433
array(1) { ["section"]=> string(72) "provokimi-i-xhensiles-se-big-brother-eshte-ne-pritje-te-nje-femije-51596" }