Provokimi me kokë poshtë i Olta Gixharit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 14-09-2015 Provokimi me kokë poshtë i Olta Gixharit

Olta Gixhari nuk i ndahet provokimeve që bën për fansat e saj në instagram. Aktorja bukuroshe ka postuar një tjetër foto provokuese, që ka marrë menjëherë pëlqimin e fansave.

Më këtë foto, Olta ka kërkuar të tregoi më shumë nga trupi i saj, megjithatë ajo është ndaluar dhe nuk ka rrezikuar më shumë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021732091903687
array(1) { ["section"]=> string(46) "provokimi-me-koke-poshte-i-olta-gixharit-20762" }