Provokon Adelina Tahiri në plazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:34 02-07-2016 Provokon Adelina Tahiri në plazh

Këngëtarja e famshme Adelina Tahiri ka nisur pushimet. Ajo ka publikuar disa foto ku ekspozon format e e saj të larmishme.

adelina_tahiri_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama publikon videon që i ka lënë një shije të mrekullueshme
Juliana Pasha: I dua dhe pse nuk kanë aromën e trëndafilave, por sepse… »
Article Logic
Execution time: 0.010394811630249
array(1) { ["section"]=> string(38) "provokon-adelina-tahiri-ne-plazh-45311" }