Provokon Fjolla Morina, pozon nudo shtrirë mbi krevat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:33 23-02-2017 Provokon Fjolla Morina, pozon nudo shtrirë mbi krevat (FOTO)

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Fjolla Morina këtë herë ka hequr çdo rrobë nga trupi duke pozuar nudo mbi krevat dhe mos i lënë vend imagjinatës.

Ajo ka  pozuar krejtësisht e zhveshur dhe i ka postuar në InstaStory duke provokuar së tepërmi.

fe.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas u përfol për krizë me partneren e tij, zbulohet vendodhja e ‘Ezel” (FOTOT)
Ilda Bejlerit i bëjnë pyetjen “1 milion dollarëshe”, ja si përgjigjet moderatorja (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.033353090286255
array(1) { ["section"]=> string(63) "provokon-fjolla-morina-pozon-nudo-shtrire-mbi-krevat-foto-69756" }