Provokon këngëtarja e njohur, ngre bluzën dhe pozon përballë pasqyrës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 08-02-2017 Provokon këngëtarja e njohur, ngre bluzën dhe pozon përballë pasqyrës (Foto)

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez ka ngritur temperaturat me një nga fotografitë e saj të fundit të publikuar në rrjetet sociale.

Ndonëse vitet kalojnë, JLo çdo ditë e më shumë po dëshmon se mosha për të ngelet vetëm numër, pasi ajo nuk do t’ja dijë madje për diçka të tillë.

Me një trup tejet tërheqës, një kombinim të bukur JLo ka nxjerrë në pah format e saj bombastike.

jlo2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0362229347229
array(1) { ["section"]=> string(79) "provokon-kengetarja-e-njohur-ngre-bluzen-dhe-pozon-perballe-pasqyres-foto-68087" }