Provokon këngëtarja shqiptare, pozon me shpinë dhe ekspozon të pasmet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:29 05-03-2017 Provokon këngëtarja shqiptare, pozon me shpinë dhe ekspozon të pasmet (Foto)

Këngëtarja e njohur shqipatre, Adelina Tahiri ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe ka rrëmbyer komente dhe pëlqime me foton e fundit.

Këngëtarja e veshur xhins, me flokë topuz ka pozuar ndërkohë që del nga makina duke i kthyer shpinën aparatit. Në foto bie në sy trupi i saj mjaft në formë të cilin fansat nuk kanë kaluar pa e komentuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025570869445801
array(1) { ["section"]=> string(79) "provokon-kengetarja-shqiptare-pozon-me-shpine-dhe-ekspozon-te-pasmet-foto-70847" }