Provokon sërish këngëtarja e njohur shqiptare, pozon e zhveshur për fansat e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 19-02-2017 Provokon sërish këngëtarja e njohur shqiptare, pozon e zhveshur për fansat e saj (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një ndër personazhet e showbizit shqiptar e cila ka guxuar shumë.

 

Siç ka bërë dhe disa herë të tjera, ajo ka pozuar e zhveshur duke mbuluar vetëm pjesët intime, foto të cilën e ka ndarë dhe me fansat e saj. Mbetet për t'u thënë se linjat e Bleonës janë shumë të rregullta dhe është e kuruar deri në detaj.

 

 blenoa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040305852890015
array(1) { ["section"]=> string(90) "provokon-serish-kengetarja-e-njohur-shqiptare-pozon-e-zhveshur-per-fansat-e-saj-foto-69199" }