Provokon sërish Ronela Hajati, këngëtarja 'çmend' kalimtarët në Kaliforni (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 30-10-2018 Provokon sërish Ronela Hajati, këngëtarja 'çmend' kalimtarët në Kaliforni (FOTO)

Këngërtarja seksi Ronela Hajati është diskutuar shumë së fundmi për fotot e saj provokuese.

Ku vetëm pak ditë më parë, ndezi një debat mes fansave në lidhje me organin gjenital. Këta të fundit komentuan në një foto ku këngëtarja kishte veshur një palë kominushe dhe në pjesën e përparme ishin krijuar rrudha.

Mirëpo, së fundmi Ronela ka publikuar një tjetër foto. Këtë herë shfaqet rrugëve të Kalifornisë.

Ajo mban të veshur një kostum sportiv ngjyrë të kuq, i cili po ashtu i ekspozon format joshëse.

ronela.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një vajzë
Aktori i njohur turk feston 35-vjetorin në spital, zbulohet arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.019682884216309
array(1) { ["section"]=> string(82) "provokon-serish-ronela-hajati-kengetarja-cmend-kalimtaret-ne-kaliforni-foto-139594" }