Provokon sërish Tuna, dikush i lëpin këmbët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:45 15-07-2016 Provokon sërish Tuna, dikush i lëpin këmbët

Këngëtarja Altuna Sejdiu po vazhdon të tërheqë vëmendjen me provokimet e saj.

Mbrëmjen e kaluar Tuna ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të dhe përveç  fotove nga festa ajo ka postuar edhe foto provokuese ku shihet se dikush i lepin këmbët, bëhet fjalë për një qen.

Nuk dihet nëse prapa këtyre këmbëve seksi qëndron Tuna, por shihet se qeni është mjaft i kënaqur.

tuna7.jpg

tuna6.jpg

tuna5.jpg

tuna4.jpg

tuna2.jpg

tuna1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013729095458984
array(1) { ["section"]=> string(48) "provokon-serish-tuna-dikush-i-lepin-kembet-46703" }