PS, Bushati: Basha të mos bredhë lart e poshtë duke u prishur punë kandidatëve

Publikuar tek: politike, më 13:46 22-04-2015 PS, Bushati: Basha të mos bredhë lart e poshtë duke u prishur punë kandidatëve

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati tha se kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha përpara se të bredhë lartë e poshtë duke iu prishur punë kandidatëve, të ballafaqohet me kryeqytetasit, pasi në 4 vjet, sipas Bushatit, Basha nuk ka bërë asgjë.

“Lulzim Basha duhet të gjejë sadopak kurajo për t’u ballafaquar me kryeqytetasit për parkimet, gjelbërimet, tramvain e të gjitha këto. Në 4 vjet nuk ka bërë asgjë. Para se të bredhë lartë e poshtë duke iu prishur punë kandidatëve, Basha duhet të thotë pse nuk kandidoi por iku si frikacak”, tha Bushati.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD: Inspektorët e shtetit, “LSI –në, LSI-në ndihmoje”
Berisha sulmon Beogradin: Aty qeverisin ende Millosheviçi me fantazmën e tij dhe Shesheli »
Article Logic
Execution time: 0.10365414619446
array(1) { ["section"]=> string(81) "ps-bushati-basha-te-mos-bredhe-lart-e-poshte-duke-u-prishur-pune-kandidateve-9429" }