PS e nis vrullshëm vitin e ri, ‘veteranët’ ndeshen më të rinjtë në kalçeto (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:16 04-01-2018 PS e nis vrullshëm vitin e ri, ‘veteranët’ ndeshen më të rinjtë në kalçeto (FOTO)

Partia Socialiste duket se e ka nisur vrullshëm vitin e ri 2018. Ata janë shfaqur së fundmi duke u përgatitur për një ndeshje futbolli në kalçeto.

Në një foto të postuar nga Erindi Bejko shfaqen Taulant Balla, Ervin Bushati dhe të rinjtë e FRESH-it.

“Për "goditjet" që i bëtë stomakut duhet të mendoni t'i ktheni reston vetes së marrë në qafë për festa. Ne e filluam sot modestisht së bashku me Ervin Bushati, Taulant Balla, Eljo Hysko, Jeton Skenderi, Eni Bistri, Klinsi Lala”, shkruan Bejko në përshkrimi  e fotos.

kalceto.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090153932571411
array(1) { ["section"]=> string(83) "ps-e-nis-vrullshem-vitin-e-ri-veteranet-ndeshen-me-te-rinjte-ne-kalceto-foto-105395" }