PS i bën “2 herë mat” Bashës, deputeti: Rezultat surprizë nga “çerdhja e Lulit”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 26-06-2017 PS i bën “2 herë mat” Bashës, deputeti: Rezultat surprizë nga “çerdhja e Lulit”

Deputeti i Partisë Socialiste i dërgon një mesazh ironizues Lulzim Bashës referuar rezultatit të deritanishëm nga procesi i numërimit.

Bushati ka postuar një foto nga fleta e rezultateve nga QV 1929 e njohur ndryshe edhe si bastion historik i PD dhe i thotë: 2 herë mat Basha!

POSTIMI I PLOTË

2 HERË MAT...BASHA

Në QV 1929 e njohur si bastion historik i PD por dhe si "çerdhja" e Lulit, sot na sjell rezultatin surprizë me 212 vota për PS & 151 vota për PD (+61)!!! Këtu votoi DJE -- kryetari i SOTËM(?) i Partisë Demokratike të Shqipërisë!

 

bushati.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018928050994873
array(1) { ["section"]=> string(79) "ps-i-ben-2-here-mat-bashes-deputeti-rezultat-surprize-nga-cerdhja-e-lulit-84009" }