PS në Mirditë kandidon me Ndrec Dedën, PD me Gjergj Prengën

Publikuar tek: politike, më 21:14 17-04-2015 PS në Mirditë kandidon me Ndrec Dedën, PD me Gjergj Prengën

Ndrec Deda do të jetë kandidati i Partisë Socialiste për Mirditën. Deda mban aktualisht postin e kreut të Qarkut të Lezhës, ndërsa më 21 qershor do të garojë për Bashkinë e Mirditës.

Ndërsa kandidati i Partisë Demokratike për Mirditën do të jetë Gjergj Prenga. Aktualisht, Prenga mban postin e kreut të Komunës Fan.

Lexo edhe:

Ja përballjet e deritanishme të kandidatëve për bashki nga të dyja koalicionet

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori norvegjez: Kosova dhe Shqipëria si dy vëllezër me shtëpi të ndryshme
Kosova nuk iu përgjigj në telefon, Veliaj i dërgon sms: Jemi gati për fushatë pozitive »
Article Logic
Execution time: 0.02325701713562
array(1) { ["section"]=> string(42) "ps-ne-mirdite-kandidon-me-ndrec-deden-9056" }