PS: Nis zyrtarisht fushatën elektorale dhe prezanton programin

Publikuar tek: barometri, më 07:31 10-05-2017 PS: Nis zyrtarisht fushatën elektorale dhe prezanton programin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10691618919373
array(1) { ["section"]=> string(67) "ps-nis-zyrtarisht-fushaten-elektorale-dhe-prezanton-programin-78082" }