Pse “drejtoresha e Tatimeve” e ka hequr këtë zakon?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:58 24-11-2015 Pse “drejtoresha e Tatimeve” e ka hequr këtë zakon?

Aktorja Delinda Zhupa u prit mjaft mirë me rolin e saj në sezonin e ri të “Portokallisë” si imituese e drejtoreshës së Tatimeve, Briseida Shehaj.

Imitimi që mori shkasë nga konferenca e Shehajt, ku tha se “kam lënë luksin për të bërë shtet”, është pritur plot të qeshura, falë aftësisë së aktores për ta imituar në çdo detaj, përfshi edhe gjestikulacionet. Por nga shfaqja në shfaqje, “super pjeshka e Portokallisë” duket se ka “harruar” një detaj të rëndësishëm; atë të fërkimit të hundës.

Imitimi i 4 tetorit:

 

 

Edhe pse në tre shfaqjet e para, “drejtoresha e Portokallisë” e çonte dorën te hunda, thuajse pas përfundimit të çdo fjalie si një instikt i krijuar nga ndonjë ves, ajo që bie në sy dhe mbetet një mister është se pse ky detaj nuk përfshihet më në imitimet e rradhës.

Imitimi i javës së shkuar:

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026726007461548
array(1) { ["section"]=> string(54) "pse-drejtoresha-e-tatimeve-e-ka-hequr-kete-zakon-26180" }