Pse e kanë inat? Eneda Tarifa: Unë punoj në Top Channel ku asnjë nga ata gazetarë nuk ka shansin të afrohet e punojë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:29 23-05-2016

Pas përfaqësimit në Eurosong dhe zhurmës së madhe që bëri videoja me “Dhuratën”, Eneda Tarifa ka nisur të flasë nëpër studio televizive për faktin që u shkrua aq shumë kundër saj.

Këngëtarja thotë se gazetaria nuk e ka ndihmuar fare dhe se një nga arsyet mund të jetë fakti që ajo punon në Top Channel.

“Mua gazetaria nuk më ka ndihmuar fare. Rrallë dilte ndonjë shkrim i mirë. Arsyet janë të shumta.  Unë punoj në një institucion që quhet  Top Channel, që është realisht institucioni më i fuqishëm, ku asnjë nga ata gazetarë nuk ka shansin që të afrohet e të punojë. Dhe kjo ka qenë ndoshta dhe një nga arsyet”, thotë Eneda në sekondat e fundit të kësaj videoje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021171092987061
array(1) { ["section"]=> string(126) "pse-e-kane-inat-eneda-tarifa-une-punoj-ne-top-channel-ku-asnje-nga-ata-gazetare-nuk-ka-shansin-te-afrohet-e-punoje-video-41241" }