Pse Michele Obama u hutua aq keq kur Melania Trump i dha dhuratën, zbulohet arsyeja (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 26-01-2017

Një moment që nuk kaloi pa u vënë re nga mediat ishte edhe ai kur Melania Trump i dha dhuratën e zbukuruar me fjongo.

E papërgatitur për këtë, Michele Obama e mori në duar por nuk dinte ç’të bënte me të ndërsa ra në sy sikleti e hutimi.

Por menjëherë ish presidenti Barack Obama mori situatën nën kontroll duke thënë :“Unë do të kujdesem për protokollin këtu”. Obama mori dhuratën dhe u kthye pas duke ia dorëzuar dikujt nga stafi. Dhe sipas protokollit, dhurata nuk i jepet direkt Presidentit apo gruas së tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit këngëtarja shqiptare, merr guximin të dalë pa “make-up” në video, ndjekësit e bombardojnë me komente fyese
Ledion Liço flet për dasmën me Sara Hoxhën dhe si do jetë ajo »
Article Logic
Execution time: 0.019382953643799
array(1) { ["section"]=> string(94) "pse-michele-obama-u-hutua-aq-keq-kur-melania-trump-i-dha-dhuraten-zbulohet-arsyeja-video-66748" }