Pse Nard Ndoka i la me gojë hapur të gjithë dje, shikoni si e mban Greta Koçin në sparkatë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 13-09-2016

Askush s’e priste që një politikan si Nard Ndoka të ishte kaq brilant në vallëzim. Përballë Greta Koçit, nga e cila pritej një performancë e mirë edhe për shkak të shpirtit të saj artistik, Ndoka e eklipsoi totalisht.

Ndoka në rrotullim të partneres në padieshkë të vështirë, Ndoka pa harruar asnjë lëvizje, Ndoka shumë elegant dhe mashkullor, ritmik dhe në fund figura e sparkatës së Koçit, ndihmuar nga partneri i saj.

S’do mend që dje në rrjetet sociale konstatimi që ‘’Ndoka duhet të ndërrojë profesion’’ ishte me vend dhe konkurentët e tjerë duhet t'i frikësohen, kushedi sa do përparojë Ndoka deri në fund...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01793098449707
array(1) { ["section"]=> string(101) "pse-nard-ndoka-i-la-me-goje-hapur-te-gjithe-dje-shikoni-si-e-mban-greta-kocin-ne-sparkate-video-52746" }