“Pse ta ketë “K-në” më të madh sesa unë ajo?”, Fatma xhelozon Aulonën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:38 22-04-2016

Numri i ndjekësave është bërë objekt humori e diskutimi mes dy mikeshave kolege, gazetares Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta.

Siç shumë prej jush mund ta dinë “K-ja” është e barazvlefshme me mijëshet.

Pra 1 K= me 1 mijë ndjekësa.  “Unë kam 70.3 K. Ti ke vetëm 50.3 K. K-ja im është më i madh se K-ja jot”, i mburret Aulona Fatmës.

“Pse ta ketë më të madh K-në ajo sesa unë?”, i drejtohet Fatma “xheloze” dëgjuesve të radios NRG.

Ju si thoni?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020071029663086
array(1) { ["section"]=> string(75) "pse-ta-kete-k-ne-me-te-madh-sesa-une-ajo-fatma-xhelozon-aulonen-video-38361" }