Publicisti frymëzohet nga Saimir Tahiri dhe i bën këtë portret që do ju lerë pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:18 03-05-2016 Publicisti frymëzohet nga Saimir Tahiri dhe i bën këtë portret që do ju lerë pa fjalë

Shkrimtari, piktori dhe publicisti Artan Mullaj, i frymëzuar nga ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka vendosur t’i bëjë një portret këtij të fundit.

Portreti duket mjaft i realizuar dhe është komplimentuar pafund edhe në rrjetet sociale. Njerëzit shprehin habi për faktin që piktori e ka sjellë në pastel Tahirin siç është në të vertetë. Edhe ata që nuk gëzojnë simpati për ministrin, prapë e kanë lavdëruar punën e Mullajt.

“Shumë bukur e ke realizuar por për këtë ke harxhuar bojë kot”, shkruan dikush.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është dreka që Ilir Vrenozi i ka përgatitur Edi Ramës për Pashkë (Video)
Aurela Gaçe tregon “sekretin”: Çfarë kujtoi që qau në strofën e tretë. Iu desh të ndërpriste xhirimin »
Article Logic
Execution time: 0.0043148994445801
array(1) { ["section"]=> string(91) "publicisti-frymezohet-nga-saimir-tahiri-dhe-i-ben-kete-portret-qe-do-ju-lere-pa-fjale-39314" }