Publikohen aksesorët me emrin dhe logon e partisë së re të Blushit, zyrtarizohet nesër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:14 31-10-2016 Publikohen aksesorët me emrin dhe logon e partisë së re të Blushit, zyrtarizohet nesër

Bloggeri Olti Curri ka publikuar në faqen e tij në “Facebook”, aksesorët me emrin dhe logon e partisë së Ben Blushit.

E quajtur “Lista e Barabaratë”, partia zyrtarizohet nesër dhe sipas Currit këto janë disa nga aksesorët me logon e saj.

“Logo dhe aksesorët e branduar me emrin e partisë më të re "Libra" që nesër pasdite bën paraqitjen e parë publike. Një forcë e re politike me nismëtar politikanin dhe shkrimtarin e njohur Ben Blushi, faktori me aktiv në Parlamentin shqiptar në përqasjen e problemeve të rënda të vendit dhe shqiptarëve përballë qeverisë aktuale. Me këmbë të mbarë "Libra", shkruan Olti në faqen e tij. 

14610951_1521543901196391_7340682033396240849_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028645038604736
array(1) { ["section"]=> string(91) "publikohen-aksesoret-me-emrin-dhe-logon-e-partise-se-re-te-blushit-zyrtarizohet-neser-57984" }