Publikohen foto nga prapaskenat e “Grammy Awards 2017”, ja si feston Beyonce dhe Jay Z (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 17-02-2017 Publikohen foto nga prapaskenat e “Grammy Awards 2017”, ja si feston Beyonce dhe Jay Z (Foto)

Diva e muzikës botërore Beyonce mori vëmendje të madhe në “Grammy Awards 2017” por vetëm sot janë publikuar foto nga prapaskena.

Beyonce nuk e fitoi çmimin “Albumi më i mirë”, por performoi shtatzënë ku u cilësua edhe si ‘mbretëresha e mbrëmjes’

Këngëtarja shihet në prapaskena me një fustan të bardhë të ngushtë që i tregon barkun.

bey.jpgbey1.jpg

bey3.jpg

bey4.jpgbey5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029112100601196
array(1) { ["section"]=> string(94) "publikohen-foto-nga-prapaskenat-e-grammy-awards-2017-ja-si-feston-beyonce-dhe-jay-z-foto-69042" }