Publikohen fotot e reperit shqiptar duke bërë seks (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 06-07-2016 Publikohen fotot e reperit shqiptar duke bërë seks (FOTO)

Reperi 2 Ton  mesa duket është në një lidhje dashurie, ose ndoshta mund të jetë dhe një flirt. Fotot e tij nudo me një femër janë bërë publike në media. Reperi është në një ambjent intim nën shoqërinë e një vajze bjonde, e njëjta me të cilën është fotografuar edhe në rrugë. 

2_ton.jpgdy_ton.jpgstresi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Skifter lind nuk bëhesh", Besi zbulon shokun e tij skifter
Gazetari “Fut në vrimë të gjilpërës” ministren: Çfarë emri ti vëmë kësaj…na i shet si dije »
Article Logic
Execution time: 0.02662992477417
array(1) { ["section"]=> string(61) "publikohen-fotot-e-reperit-shqiptar-duke-bere-seks-foto-45718" }