Publikohen fotot me pullë të kuqe të Kristjanës, balerina që bëri 19 herë seks me Noizy-n

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 03-08-2016 Publikohen fotot me pullë të kuqe të Kristjanës, balerina që bëri 19 herë seks me Noizy-n

Ajo është bërë e famshme pasi pranoi publikisht se kishte kryer rreth 19 herë marëdhënie seksuale me këngëtarin Noizy, brenda një nate.

Por në rrjetet sociale, balerinës Kristjana Saxobeat, i janë publikuar fotot nudo teksa pozon në pllakën e dushit dhe mbulon me duar zogun.

Scsdfe3434333nshot_1.jpg

Screkristjanaenshot_1.jpg

Screfgrfrrrrrshot_1.jpg

Scresdfeeeeet_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050461053848267
array(1) { ["section"]=> string(94) "publikohen-fotot-me-pulle-te-kuqe-te-kristjanes-balerina-qe-beri-19-here-seks-me-noizy-n-48655" }